Józefitka „Śladami św. Kingi”
10 października 2025
W jesienny chłodny poranek 26 września 2025 r. z klasztoru Sióstr Klarysek w Starym Sączu wyruszyła XXXVI górska pielgrzymka „Śladami św. Kingi”, organizowana przez Stowarzyszenie św. Kingi w Starym Sączu. Wśród 253 pątników była również s. Benedetta, józeftka oraz 3 kapłanów.